O NAS


Zespół Firmy Valent to najlepsi Specjaliści w swojej branży.

Front Office tworzą:


Irena Zajdel

Prezes Zarządu VALENT- z sukcesem prowadzi firmę, dbając o najmniejszy szczegół. Zna krakowski rynek nieruchomości jak nikt inny. Nietuzinkowa, odważna i bezkompromisowa – najwyższa jakość to dla niej standard. Dba, by zapewnić Państwu maksymalny spokój podczas remontu / wykończenia domu czy mieszkania. Każde spotkanie traktuje jak wyzwanie i jak sama powtarza: największą nagrodą i celem zawodowym jest dla niej uśmiech klienta w momencie oddania kluczy po zakończonej wspólnie inwestycji.
krzysztof_valent_o_nas
Krzysztof Sobieraj
Project Manager – opracowuje i przedstawia dokładny plan finansowy VALENT związany z remontem, czy wykończeniem Państwa wnętrz. Pilnuje by pogodzić Państwa budżet z realnymi kosztami inwestycji. Każdy remont to starannie zaplanowany proces, dlatego nie może odbyć się bez dobrego planu. Studia na Politechnice Krakowskiej oraz doświadczenie budowlane pozwoliło mu opracować program kosztorysowy, w którym różnica pomiędzy zakładanym planem finansowy a rozliczeniem powykonawczym wynosi tylko ~ 1%.

Piotr Stryjski
Project Manager – nadzoruje i zarządza procesem kompleksowego wykończenia wnętrz. Jest osobą pierwszego kontaktu w trakcie trwania inwestycji, do której zwracają się Państwo z każdym zapytaniem. Z najwyższym zaangażowaniem i uwagą pilnuje prac projektowych i aranżacyjnych, założeń budżetowych, logistyki zamówień materiałów, sprzętu, mebli oraz gwarancji. Krok po kroku przeprowadza Państwa przez prowadzoną inwestycje.
Jest z Państwem w stałym kontakcie przedstawiając wykonane już prace oraz zakupione materiały.
B_vlent_onas Klaudia Jop
Architekt, absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej. Z nieukrywaną przyjemnością stara się zamienić Państwa marzenia w rzeczywistość. W swoich projektach łączy funkcjonalność z pięknem, prostotę z oryginalnością. Tworzy wnętrza idealnie dopasowane do upodobań, ale też stylu życia ich mieszkańców. Zna odpowiedź na każde pytanie związane z aranżacją przestrzeni i designem oraz tajnikami dobrze zaplanowanej metamorfozy wnętrz.