WYDARZENIA


25 luty 2017, godź. 10.00-14.00

„Wyremontowani” to cykl darmowych spotkań – indywidualnych konsultacji ze specjalistami-praktykami w dziedzinie remontów z firmy Valent.  

Jak się przygotować do remontu, od czego zacząć? Dla czego wybór ekipy to nie pierwszy krok? Również odpowiemy na pytania związane z wykończeniem wnętrz typu jak położyć panele, dla czego warto zagruntować ścianę przed malowaniem i wiele innych ważnych kwestii. 

Do zobaczenia: ul. Wrocławska 80 w Krakowie.

PRZYCISK


11 marca 2017, godź. 10.00-14.00

„Zaaranżowani” to seria indywidualnych spotkań / bezpłatnych konsultacji  z fachowcami od aranżacji wnętrz z firmy Valent.

Na miejscu będzie można np. zaplanować łazienkę albo wraz ze specjalistami stworzyć wstępną koncepcję mieszkania. Rozplanować kuchnię. Spotkania mają charakter konsultacji indywidualnych.

Do zobaczenia: ul. Wrocławska 80 w Krakowie.

PRZYCISK-LEWO


 

Kapituła Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”, utworzona z naukowców i praktyków specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania jakością, towaroznawstwa, marketingu produktów i usług, finansów, ekonomii oraz innych dyscyplinach zgodnych z kategoriami ocenianych w Konkursie produktów i usług w roku 2016 przyznała marce VALENT znak jakości dla produktów i usług „LAUR EKSPERTA”

PRZYCISK