WYDARZENIA


 

10 czerwca 2017, godz. 10.00-14.00

„Zaaranżowani” to seria indywidualnych spotkań /  konsultacji  z fachowcami od aranżacji wnętrz z firmy Valent.

W naszym biurze jeden raz w miesiącu doradzamy i podpowiadamy za symboliczną złotówkę od pomieszczenia.

np. mieszkanie: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój = 5 pomieszczeń, 5 zł brutto to koszt naszej usługi doradztwa aranżacyjnego na spotkaniu.

Do zobaczenia: ul. Wrocławska 80 w Krakowie.


 

24 czerwca 2017, godz. 10.00-14.00

„Wyremontowani” to indywidualne konsultacje ze specjalistami-praktykami w dziedzinie remontów z firmy Valent.  Jak się przygotować do remontu, od czego zacząć? Dla czego wybór ekipy to nie pierwszy krok? Również odpowiemy na pytania związane z wykończeniem wnętrz typu jak położyć panele, dla czego warto zagruntować ścianę przed malowaniem i wiele innych ważnych kwestii. 

Nasze konsultacje są płatne: w okresie testowym: 10 groszy/m2 mieszkania/domu. Przykład: mieszkanie 50m2 = 50*0,10=5zł.

Do zobaczenia: ul. Wrocławska 80 w Krakowie.

PRZYCISK


 

 

Od początku istnienia firmy stawiamy na jakość. Nasze podejście do biznesu, stosunek do klienta były wielokrotnie wynagradzane i doceniane. Co dodatkowo nas motywuje i utwierdza w tym co robimy.

Dziękujemy za wasze wsparcie i zaufanie.

 

Kapituła Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”, utworzona z naukowców i praktyków specjalizujących się w zagadnieniach zarządzania jakością, towaroznawstwa, marketingu produktów i usług, finansów, ekonomii oraz innych dyscyplinach zgodnych z kategoriami ocenianych w Konkursie produktów i usług w roku 2016 przyznała marce VALENT znak jakości dla produktów i usług „LAUR EKSPERTA”

PRZYCISK