Aranżacja wnętrz – łazienka


Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To tutaj zazwyczaj kierujemy się zaraz po przebudzeniu oraz kończymy dzień wykonując wieczorną toaletę. To miejsce służące przede wszystkim do wykonywania funkcji higienicznych, jednak często staje się również naszym azylem umożliwiając relaksującą kąpiel czy prysznic po ciężkim dniu. Chcąc czuć się dobrze i komfortowo warto zadbać o przemyślany projekt łazienki. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń to gwarancja funkcjonalności. Kierując się zasadą „mniej, znaczy więcej” z pewnością osiągniemy pożądany efekt. Planując urządzenie wnętrza łazienki niezwykle ważne jest, by wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów, między innymi: WC nie powinno znajdować się naprzeciwko wejścia do łazienki, drzwi od prysznica powinny w pełni się otwierać, nie zahaczając o pozostałe meble, a umywalka powinna być umieszczona w miejscu umożliwiającym swobodne umycie twarzy. Chcąc jednak uniknąć błędów, które w przyszłości mogłyby uprzykrzać życie warto skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta wnętrz.

Projekt łazienki

Funkcjonalna łazienka to taka, której użytkowanie jest w pełni komfortowe, bezproblemowe i niewymagające wykonywania dodatkowych, zbędnych czynności. Niezależnie od posiadanego metrażu odpowiednio wykonany projekt potrafi zdziałać cuda! Mała łazienka to nie problem! Projektanci wnętrz pomogą optycznie powiększyć przestrzeń oraz nadać jej rewelacyjnego klimatu.

Niestety, nie ma z góry ustalonych, uniwersalnych zasad, które sprawdziłyby się w każdym mieszkaniu. Na początku projektowania łazienki warto odpowiedzieć sobie na pytania odnośnie naszych potrzeb i przyzwyczajeń, a następnie – krok po kroku – dostosowywać każdy detal tak, by w efekcie końcowym była odpowiedzią na wszystkie wymagania. W łazience każdy centymetr ma znaczenie! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oddaj projekt łazienki w dobre ręce i ciesz się wygodą każdego dnia!

realizacje