Aranżacja łazienki Kraków


Aranżacja wnętrz łazienka

W naszym domu w łazience spędzamy między 400 a 700 godzin rocznie. To spora część naszego życia, zatem warto zadbać o to, by ten czas był spędzony w życzliwym dla naszego oka otoczeniu. A przestrzeń była funkcjonalna i pomagała nam w codziennym życiu. Powinniśmy pamiętać o kilku ważnych aspektach tworząc projekt łazienki, planując aranżację wnętrza łazienki sami: wc raczej nie powinno znajdować się na przeciwko wejścia do łazienki; planując prysznic, sprawdźmy czy nasze drzwi do prysznica w pełni się otwierają przy danym układzie; czy stojąc przy umywalce, pochylając się by umyć twarz, nie będziemy przypadkiem stać na…… 🙂 Zasada im mniej tym więcej, a najlepiej aranżować łazienkę z projektantem wnętrz.

Projektowanie łazienki

Funkcjonalna łazienka, to taka z której użytkowanie nie przynosi nam dodatkowych problemów, nie zmusza nas do wykonywania zbędnych czynności. Zadbajmy w naszym domu o poczucie komfortu nawet w małych łazienkach. Komfort daje nam również poczucie przestrzeni. Jednym ze sposobów na zwiększenie optycznie przestrzeni jest umieszczenie dużego lustra na jednej a nawet na dwóch ścianach naszej łazienki. Jak jeszcze można ułatwić sobie życie? Umów sie na spotkanie >

Wnętrza łazienki

Przy projektowaniu łazienki nie ma uniwersalnych zasad, które sprawdziłyby się w każdym mieszkaniu. Na początku projektowania łazienki odpowiedzmy sobie na pytanie: jakie są nasze potrzeby i przyzwyczajenia. Później krok po kroku zaprojektujmy każdy detal dopasowując go, do naszych potrzeb. Łazienka zazwyczaj jest małym pomieszczeniem. Warto dokładnie zaplanować i zagospodarować każdy centymetr, albo oddajcie projekt w dobre ręce.

realizacje