fbpx

Aranżacja salonu Kraków

Aranżacje wnętrz salon

Aranżacja salonu Kraków. Z pewnością salon w domu to miejsce spędzania wolnego czasu jak i miejsce spotkań z przyjaciółmi czy rodziną, musi być być miejscem przyjemnym. Należy pamiętać, iż styl i kolorystyka salonu powinny być dobrane do nas, do naszych zainteresowań i formy spędzania wolnego czasu. Co raz częściej salon w naszych domach projektujemy jako mini sala kinowa z profesjonalnym nagłośnieniem i akustyką wnętrza. Dość często stosowane są rozwiązania szczególnie w domach – salon otwarty na kuchnię. Przy takiej aranżacji pamiętajmy o zachowaniu stref, by optycznie oddzielić nasz salon od kuchni.

Salon wnętrza. Aranżacja salonu Kraków.

Salonem często się chwalimy, dbamy, by jego wnętrza w naszych domach były wyjątkowe. Zazwyczaj to wnętrza salonu częściej są poddawane odważniejszym pomysłom. Pomieszczenie, którym się dzielisz z innymi. Z całą pewnością salon wyraża bardziej nasz sposób spędzania czasu. Kolorystyka wnętrza jak i formy są bardziej odważne.

Aranżacja salonu Kraków. Jednak nie można zapominać, że salon ma służyć nam i naszej formie spędzania czasu. Miejscem centralnym salonu często jest kominek – ciepło ogniska domowego. Koniecznie aranżując wnętrza salonu musimy przewidzieć miejsce na wygodną dużą kanapę. Oświetlenie odgrywa ogromne znaczenie. Oświetlenie salonu powinno być wielofunkcyjne: przewidziane na pełne oświetlenie, oświetlenie nocne delikatne, oświetlenie przy którym miło i przyjemnie będzie się spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną; również takie, które w pełni pozwoli nam na oglądanie filmów wspólnie z rodziną.

Projektowanie salonu

Podsumowując, salon najczęściej projektujemy w stylu Skandynawskim lub Nowoczesnym, stylu Minimalistycznym. Często króluje również styl Tradycyjny lub Klasyczny czy Rustykalny. Co raz częściej spotyka się w naszych domach styl Glamour lub Eklektyczny.

Pamiętaj, niezależnie od tego jaki styl ma nasz salon, najważniejsze jest nasze samopoczucie w naszym salonie – powinniśmy się czuć dobrze we własnym domu a tym samym we własnym salonie. Aranżacja salonu Kraków.

realizacje aranżacji wnętrz VALENT

Facebook