Brak pomysłu na urządzanie wnętrza?


68 / 100 SEO Score

logo_jpg2

Zanim rozpoczniemy urządzenie wnętrza, realizację wykończenia czy remontu wnętrz domu, wykonujemy pełny projekt aranżacji mieszkania. Zazwyczaj etap projektowy trwa około jednego miesiąca. Każdy etap projektowania odbywa się w ścisłej współpracy z klientem i jest konsultowany z przyszłym użytkownikiem wnętrz.

Urządzanie wnętrza. Zacznij od Koncepcji

Na początek pełna inwentaryzacja i przedstawienie kilku koncepcji układu funkcjonalnego wnętrz domu jest ustaleniem kierunku aranżacji przestrzeni. urządzenie wnętrza. Ustalamy najlepszy układ  przestrzenny.

Wybór i zestawienie materiałów oraz wyposażenia

W dalszej kolejności projekt i aranżacja chociażby łazienki projektanci wnętrz tworzą na bazie wybranych materiałów. Dla czego w takiej kolejności? Dla tego, że płytki, armaturę wybieramy w oparciu o wcześniej zatwierdzony budżet planu finansowego. Pamiętaj: po co projektować wnętrza, na które nie wystarczy nam finansów. Szanujemy Twój czas. Weź pod uwagę fakt, że projekt aranżacji wnętrza jest dostosowany do potrzeb użytkowych i finansowych od początku współpracy.

Projekt wnętrz.

Aranżacje przestrzeni przedstawione są w 3D. Z całą pewnością urządzenie wnętrza dzięki pełnemu zestawieniu materiałów i wyposażenia, który jest aktualizowany i przesyłany na bieżąco, masz pewność wyposażenia nawet najmniejszych akcesoriów, np. haczyków na ręczniki.

Urządzanie wnętrza. Indywidualny projekt mebli na wymiar

Z całą pewnością w pakiecie współpracy z VALENT każdy projekt aranżacji domu ma indywidualne propozycje mebli na wymiar – zabudowa kuchni, stałe zabudowy meblowe w przedpokoju, pokojach, salonie, łazience. Ważne, że z cała pewnością są one dostosowane przez specjalistów do konkretnego miejsca. Dla tego Twoje wnętrza będą niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Architekt wnętrz wykorzysta każde miejsce w domu i dostosuje meble do poszczególnych potrzeb.

Pełna logistyka inwestycji

Podsumowując, po zakończeniu etapu projektowego następuje kolejny przyjemny etap – realizacja aranżacji wnętrz. Valent zapewnia pełną logistykę i nadzór nad realizacją. Zamówienia towarów i sprzętów, koordynacja dostaw zamówień. Prowadzi czynny nadzór realizacji i zgodności z projektem. Koordynuje poszczególne etapy realizacji. Wewnętrzne odbiory poszczególnych etapów. Sprzątanie i przygotowanie do zamieszkania inwestycji. A wszystko po to, byś miał wyłącznie przyjemność z korzystania nowych wnętrz.

68 / 100 SEO Score