Brak pomysłu na urządzenie wnętrza?


logo_jpg2

Zanim rozpocznie się realizacja wykończenia czy remontu wnętrz domu, powstaje pełny projekt aranżacji mieszkania. Zazwyczaj etap projektowy trwa około jednego miesiąca. Każdy etap projektowania odbywa się w ścisłej współpracy z klientem i jest konsultowany z przyszłym użytkownikiem wnętrz.

Zaczynamy od Koncepcji

Pełna inwentaryzacja i przedstawienie kilku koncepcji układu funkcjonalnego wnętrz domu jest ustaleniem kierunku aranżacji przestrzeni. Ustalamy najlepszy układ  przestrzenny.

 

Wybór i zestawienie materiałów oraz wyposażenia

Projekt i aranżacja chociażby łazienki powstaje na bazie wybranych materiałów. Dla czego? Dla tego, że płytki, armaturę wybieramy w oparciu o wcześniej zatwierdzony budżet planu finansowego. Po co projektować wnętrza, na które nie wystarczy nam finansów. Szanujemy Twój czas. Projekt aranżacji wnętrza jest dostosowany do potrzeb użytkowych i finansowych od początku współpracy.

 

Projekt wnętrz.

Aranżacje przestrzeni przedstawione są w 3D. Za pomocą specjalnej nakładki, w dowolnym miejscu i dowolnej porze możesz zajrzeć do każdego kąta swoich przyszłych wnętrz. Dzięki pełnemu zestawieniu materiałów i wyposażenia, który jest aktualizowany i przesyłany na bieżąco, masz pewność wyposażenia nawet najmniejszych akcesoriów, np. haczyków na ręczniki.

 

Indywidualny projekt mebli na wymiar

W pakiecie współpracy z VALENT każdy projekt aranżacji domu ma indywidualne propozycje mebli na wymiar – zabudowa kuchni, stałe zabudowy meblowe w przedpokoju, pokojach, salonie, łazience. Są one dostosowane do konkretnego miejsca. Dla tego Twoje wnętrza będą niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Architekt wnętrz wykorzysta każde miejsce w domu i dostosuje meble do poszczególnych potrzeb.

 

Pełna logistyka inwestycji

Po zakończeniu etapu projektowego następuje kolejny przyjemny etap – realizacja aranżacji wnętrz. Zapewniamy pełną logistykę i nadzór nad realizacją. Zamówienia towarów i sprzętów, koordynacja dostaw zamówień. Nadzór realizacji i zgodności z projektem. Koordynacja poszczególnych etapów realizacji. Wewnętrzne odbiory poszczególnych etapów. Sprzątanie i przygotowanie do zamieszkania inwestycji. Wszystko po to, by pozostawić Ci wyłącznie przyjemność korzystania nowych wnętrz.

 

Sprawdź nas zanim podpiszesz umowę. Odwiedź jedną z naszych akcji ZAARANŻOWANI:

zaaranzowani-valent