fbpx

Brak pomysłu na urządzanie wnętrza?

logo_jpg2

Zanim rozpoczniesz urządzenie wnętrza, realizację wykończenia czy remontu wnętrz domu, nasz zespół specjalistów wykona dla Ciebie pełny projekt aranżacji mieszkania. Zazwyczaj etap projektowy trwa około jednego miesiąca. Każdy etap projektowania odbywa się w ścisłej współpracy z klientem i jest konsultowany z przyszłym użytkownikiem wnętrz.

Urządzanie wnętrza. Zacznij od Koncepcji

Na początek pełna inwentaryzacja i przedstawienie kilku koncepcji układu funkcjonalnego wnętrz domu jest ustaleniem kierunku aranżacji przestrzeni. urządzenie wnętrza. Ustalamy najlepszy układ  przestrzenny.

Wybór i zestawienie materiałów oraz wyposażenia

W dalszej kolejności projekt i aranżacja chociażby łazienki projektanci wnętrz tworzą na bazie wybranych materiałów. Dla czego w takiej kolejności? Dla tego, że płytki, armaturę wybieramy w oparciu o wcześniej zatwierdzony budżet planu finansowego. Pamiętaj: po co projektować wnętrza, na które nie wystarczy nam finansów. Szanujemy Twój czas. Weź pod uwagę fakt, że projekt aranżacji wnętrza jest dostosowany do potrzeb użytkowych i finansowych od początku współpracy.

Projekt wnętrz.

Aranżacje przestrzeni przedstawione są w 3D. Z całą pewnością urządzenie wnętrza dzięki pełnemu zestawieniu materiałów i wyposażenia, który jest aktualizowany i przesyłany na bieżąco, masz pewność wyposażenia nawet najmniejszych akcesoriów, np. haczyków na ręczniki.

Urządzanie wnętrza. Indywidualny projekt mebli na wymiar

Z całą pewnością w pakiecie współpracy z VALENT każdy projekt aranżacji domu ma indywidualne propozycje mebli na wymiar – zabudowa kuchni, stałe zabudowy meblowe w przedpokoju, pokojach, salonie, łazience. Ważne, że z cała pewnością są one dostosowane przez specjalistów do konkretnego miejsca. Dla tego Twoje wnętrza będą niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Architekt wnętrz wykorzysta każde miejsce w domu i dostosuje meble do poszczególnych potrzeb.

Pełna logistyka inwestycji

Podsumowując, po zakończeniu etapu projektowego następuje kolejny przyjemny etap – realizacja aranżacji wnętrz. Valent zapewnia pełną logistykę i nadzór nad realizacją. Zamówienia towarów i sprzętów, koordynacja dostaw zamówień. Prowadzi czynny nadzór realizacji i zgodności z projektem. Koordynuje poszczególne etapy realizacji. Wewnętrzne odbiory poszczególnych etapów. Sprzątanie i przygotowanie do zamieszkania inwestycji. A wszystko po to, byś miał wyłącznie przyjemność z korzystania nowych wnętrz.

Facebook