Projektowanie i wykończenie wnętrz w ofercie OPTIMUM zawiera pełny zakres prac remontowych i jest podzielona na dwa ETAPY.

ETAP I obejmuje wykończenie od stanu deweloperskiego / remont mieszkania bądź domu wraz z zabudową stałą kuchni oraz sprzętami.

ETAP II jest uzupełnieniem wyposażenie mieszkania w meble typu stała zabudowa szaf wnękowych, łóżko, stół, sofa itp.
Wykończenie wnętrz w standardzie OPTIMUM dla nas oznacza wykonanie prac związanych z dostosowaniem instalacji wewnętrznych do projektu funkcjonalnego wnętrz. Jak również prace malarsko-gipsiarskie, pełna gładź gipsowa na ścianach, wykończenie łazienki i kuchni, położenie podłóg i montaż drzwi wewnętrznych, montaż oświetlenia. Podsumowując jednym słowem, wykonaniem wykończenia pod klucz. Kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków.

Oferta wykończenia OPTIMUM zakłada materiały w dobrej jakości za rozsądną cenę. Warto zaznaczyć, że uwzględniliśmy również położenie na podłodze paneli laminowanych układanych pływająco. Jak również meble na wymiar z płyty laminowanej. Ponadto sugerowane materiały są dobrej jakości w rozsądnych cenach. Oferta OPTIMUM zakłada pełne projektowanie wnętrz wraz z projektem mebli na wymiar. Dobór sprzętów, podłóg, drzwi, kolorów i materiałów uzupełniających /AGD, rolety itp../ Planowanie i organizacja prac wykończeniowych. Zamówienia, koordynacja dostaw materiałów wykończeniowych. Koordynacja dostaw całości materiałów związanych z daną inwestycją. Podsumowując – pełny nadzór nad realizacją projektu.