fbpx

Partnerzy

Nasi partnerzy to Firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i rynkach zagranicznych…

metropolis_deweloper Metropolis – deweloper oferujący inwestycję mieszkaniową przy osiedlu Ogrody Żabińca w Krakowie. Doskonała lokalizacja 2,5 km od Rynku Głównego. Oprócz nowych mieszkań powstanie dla mieszkańców centrum rekreacyjne z basenem i sauną. Na tym osiedlu nie ma problemu z parkowaniem samochodu. Dla wygodnych również miejsca w garażu podziemnym.
DK-development Inwestycja Osiedle Spełnionych Marzeń –  Domy w zabudowie bliźniaczej budowane pod Krakowem z materiałów budowlanych w nowoczesnej technologii.
Superopcja_logo_netSUPEROPCJA – biuro nieruchomości, cieszące się szerokim uznaniem w Krakowie, dzięki stosowaniu zasady „Twój sukces jest naszym sukcesem”. Tutaj każdy znajdzie dla siebie najatrakcyjniejszą ofertę spośród wszystkich nieruchomości dostępnych na rynku. Dowie się również o promocjach deweloperów, mieszkaniach dostępnych w programie MdM, okazjach cenowych oraz najlepszych ofertach dla inwestujących w nieruchomości.
LogoColorAutoryzowany dystrybutor systemów Klimatyzacji Wentylacji i Pomp Ciepła. Gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie.

Masz problem z ograniczeniem kosztów ogrzewania, nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać. Jeżeli stoisz przed wyborem systemu klimatyzacji lub ogrzewania; szukasz doświadczonego, uczciwego partnera w biznesie HVAC.

W Neoklimie otrzymasz profesjonalne doradztwo techniczne.

hebanHurtownia materiałów budowlanych. Lider sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych. Fachowe doradztwo i obsługa.
logo GRODEX Producent podłóg drewnianych w ciekawych odsłonach kolorystycznych. Podłogi dębowe i jesionowe. Doskonała jakość obróbki i wykończenia (według preferencji: lakierem, olejem lub woskiem) wnosi luksusową atmosferę do wnętrza.
anigo_logo Gołe i smutne okna? Słońce świeci w oczy? Firanka, roleta czy żaluzja?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, zapytaj Nas, chętnie pomożemy ozdobić Twoje okno. Temat osłon okiennych znamy od podstaw. Mamy w ofercie rozwiązania do każdego okna i wystroju wnętrza.

logo_kamico Partnerzy Valent od wielu lat w dostawie blatów kamiennych i spieków kwarcowych.

Facebook