fbpx

Projektowanie domu

71 / 100 SEO Score

Projekty wnętrz domów

Zanim wprowadzimy się do naszego nowego wnętrza domu, marzą nam się piękne wnętrza domów. Projektowanie domu. Mogą to być często wybierane nowoczesne wnętrza domów lub klasyczne czy tradycyjne, rustykalne lub wnętrza glamour.

Niezależnie od stylu aranżacji wnętrza domu, urządzanie wnętrz nowego naszego “gniazdka” winno iść w kierunku wygody i funkcjonalności.

Kompleksowe projektowanie wnętrz Kraków

Projektant wnętrz przy kompleksowym projektowaniu uwzględnia wszystkie elementy wykończenia i wyposażenia. Kompleksowe projektowanie wnętrz zawiera również szczegółowe i indywidualne projekty mebli dla Państwa wygody. Przede wszystkim kuchni, szaf, garderoby, pozostałe zabudowy według potrzeb.

Projekty domów z aranżacją wnętrz

Często gotowy projekt domu zawiera wstępny projekt wnętrza domu. Dopóki nie wprowadzimy się do tych wnętrz, nie jesteśmy w stanie stwierdzić z całą pewnością czy te wnętrza są dobre dla nas.

Czy takie gotowe propozycje wnętrza są dostosowane do nas? Nie koniecznie. Dom jest ogromnym wydatkiem. Dla czego mam się dostosowywać i iść na kompromisy?

Valent proponuje indywidualne projekty domu wnętrz. Najlepiej gdy urządzanie domu planujemy na etapie przed rozpoczęciem jego budowy. Tak by można było wprowadzić korekty instalacji. Zmiany w instalacjach takie jak dodatkowe gniazdka czy przesunięcia punktów elektrycznych, wod-kan na etapie gdy dom już jest wybudowany, to koszt około kilku tysięcy złotych. Lepiej przeznaczyć je na elementy wystroju domu.

Projektowanie domu. Projekty i aranżacje wnętrz

Planowanie wnętrza domów rozpoczynamy od zaplanowania pełnego budżetu – Plan Finansowy Inwestycji. Nasze projekty aranżacji domu powstają o wcześniej zatwierdzony budżet. Nasze szacunki są bardzo dokładne i zawierają pełne wyposażenie domu łącznie z haczykami na szlafrok czy ręczniki.

Są trzy podstawowe czynniki, które wpływają na efekt końcowy aranżacji wnętrz domu:

  1. Dobrze zaplanowany budżet – VALENT myli się ~1% pomiędzy zakładanym planem finansowym,a kosztorysem powykonawczym
  2. Dobrze zaplanowane urządzanie domu – z VALENT zanim rozpoczniemy prace wykonawcze, pełny zwymiarowany projekt 3D aranżacji wnętrza możesz oglądać w 3D w dowolnym miejscu, nie tylko u nas w biurze. Planowanie wnętrz w najmniejszym szczególe co daje Ci oszczędność czasu: około 14 uzgodnień dziennie / 30 dni; oszczędność około 3 godzin dziennie / 90 dni.
  3. Dobre wykonawstwo – VALENT daje 3 LATA gwarancji i wsparcie serwisowe specjalistów przez 3 lata.

Projektowanie domu 1

71 / 100 SEO Score

Facebook

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail