fbpx

Projekty wnętrz

Projekty wnętrz

Nasze projekty wnętrz są jak nasze ubrania – powinny do nas pasować, nas wyrażać. Co za tym idzie, My powinniśmy się w nich dobrze czuć. Często nawet nie wiemy i nie zdajemy sobie sprawę dla czego w danym domu jest nam dobrze, w z innego chce nam się uciekać choć wygląda ładnie.

Przyczyna może być banalna. To może być: brak zachowanych proporcji w strukturach, kolorach, zbyt dużo poziomów w jednym pomieszczeniu typu niepotrzebne podesty czy różne wysokości sufitów podwieszanych, różne podziały stref na suficie i w układzie mebli; wystające kominy, które tworzą zbędne zakamarki…..

Urządzamy wnętrza. Projekty wnętrz

W urządzaniu wnętrz staramy się dążyć do uproszczenia podstawowych form, niwelowania zbędnych niewykorzystanych wnęk, które po prostu są…
Urządzając wnętrza domu czy mieszkania na pierwszym miejscu stawiamy na funkcjonalność.
Architekci wnętrz na początku zanim przystąpią do projektowania zbiera wszystkie potrzeby mieszkańców i tworzy scaloną wizję zebranych elementów.

Podsumowując, częstym błędem popełnianym przy samodzielnym projektowaniu jest patrzenie na pomieszczenia a nawet ich części jako odrębne elementy wnętrza. Skutek takiego projektowania jest taki, że po zakończeniu projektowania te elementy do siebie nie pasują. Każdy z nas chce dobrze czuć się we własnych wnętrzach. Stąd warto korzystać z pomocy architekta wnętrz czy projektanta urządzając swoje wnętrza.
Zachęcamy do robienia każdego remontu czy wykończenia na bazie całościowego projektu architekta wnętrz.

Projekty wnętrz 1

Facebook