fbpx

Warianty wykończeń wnętrz

Naszą specjalizacją jest prowadzenie kompleksowych aranżacji z wykończeniem i remonty wnętrz

opartych na pełnym projekcie aranżacji wnętrza. Warianty wykończeń wnętrz.

Oszczędzaj czas i pieniądze z VALENT! Warianty wykończeń wnętrz.

 logo_jpg1

 BASIC

Oferta BASIC zawiera podstawowy zakres prac aranżacyjnych oraz remontowych bez mebli i sprzętu:
Pakiet BASIC nie obejmuje gładzi, przeróbek instalacji: elektrycznej, wod-kan., C.O., wentylacji, montażów stelaży podtynkowych i podłączeń sprzętów AGD, montażu lamp i związanej z tym pracami logistyki. .

 OPTIMUM

Warianty wykończeń wnętrz 1
Warianty wykończeń wnętrz 1
Warianty wykończeń wnętrz 1
Oferta OPTIMUM zawiera pełny zakres prac aranżacyjnych i remontowych i jest podzielona na dwa ETAPY:
ETAP I obejmuje wykończenie / remont mieszkania bądź domu wraz z zabudową stałą kuchni ze sprzętami.
ETAP II jest uzupełnieniem wyposażenie mieszkania w meble typu stale zabudowy szaf wnękowych, łóżko, stół, sofa itp.
Wykończenie wnętrz oznacza wykonanie prac związanych z dostosowaniem instalacji wewnętrznych do projektu funkcjonalnego wnętrz; prace malarsko-gipsiarskie, wykończenie łazienki i kuchni, położenie podłóg i montaż drzwi wewnętrznych, montaż oświetlenia, czyli jednym słowem, wykonaniem wykończenia domów bazowego.
Oferta OPTIMUM zakłada położenie na podłodze paneli laminowanych układanych pływająco. Meble na wymiar z płyty laminowanej. Sugerowane materiały są dobrej jakości w rozsądnych cenach.

 OPTIMUM +

Wariant OPTIMUM+ jest tożsamy z OPTIMUM, gdzie różnicą jest rodzaj podłogi. W OPTIMUM+ zakładamy podłogi drewniane oraz wielowarstwowe układane na klej. Oferta OPTIMUM+ zakłada wykończenie wnętrz pod klucz, które pozwala w pełni użytkować dom czy mieszkanie po zakończeniu prac. Wykończenie pod klucz oznacza wykonanie prac związanych z dostosowaniem instalacji wewnętrznych do projektu funkcjonalnego wnętrz; prace malarsko–gipsiarskie, wykończenie łazienki i kuchni, położenie podłóg i montaż drzwi wewnętrznych, montaż oświetlenia, wykonanie zabudowy kuchennej wraz ze sprzętem, szafy, pozostałe umeblowanie wnętrza. Meble na wymiar wykonane z płyty laminowanej.
Oferta OPTIMUM+ zakłada materiały w dobrej jakości za rozsądną cenę.

 PRO

 

Warianty wykończeń wnętrz 1
Warianty wykończeń wnętrz 1
Warianty wykończeń wnętrz 1
Standard PRO zawiera pełny projekt aranżacji wnętrz oraz pełny zakres prac remontowych pod klucz.
Zawiera dostosowanie instalacji wewnętrznych do indywidualnego projektu funkcjonalnego wnętrz; prace malarsko–gipsiarskie, wykończenie łazienki i kuchni, położenie podłóg i montaż drzwi wewnętrznych, montaż oświetlenia, wykończenie okien, zabudowa kuchni wraz ze sprzętem, zabudowę szaf wnękowych oraz wyposażenie wszystkich pomieszczeń domu / mieszkania.
Oferta PRO zakłada wykorzystanie materiałów i sprzętów w klasie średniej i wyższej. Na podłodze przewidziany jest panel winylowy układany pływająco. Meble na wymiar lakierowane lub fornirowane. Po zakończeniu prac możemy w pełni użytkować dom czy mieszkanie.

 PRO +

Wariant PRO+ jest tożsamy z PRO, gdzie odmienność jest rodzaj podłogi. W PRO+ zakładamy podłogi lite oraz wielowarstwowe układane na klej z drewna dębu, dębu wędzonego lub jesionu. Są to podłogi gładkie – szlifowane lub szczotkowane czy strukturyzowane, o wyrazistej ziarnistości drewna. Kompleksowe wykończenie wnętrz domu czy mieszkania zawiera wykonanie prac związanych z dostosowaniem instalacji wewnętrznych do projektu funkcjonalnego wnętrz; prace malarsko-gipsiarskie, wykończenie łazienki i kuchni, położenie podłóg i montaż drzwi wewnętrznych, montaż oświetlenia, wykonanie zabudowy kuchennej wraz ze sprzętem, stałe zabudowy meblowe szaf wnękowych, umeblowanie ruchome wnętrza typu łóżka z materacem, stoły, stoliki, sofy. Meble na wymiar wykonane w lakierze lub fornirze. Wnętrza są w pełni przygotowane do zamieszkania.

 EXCLUSIVE

valent_wariantyWariant EXCLUSIVE jest zwieńczeniem marzeń każdego domatora. Przewidziany dla wymagających klientów i szacowany jest zawsze indywidualnie.
Podłogi mogą być stylizowane na XVIII-o wieczne lub marmurowe. Sprzęty AGD na poziomie topowych marek. Designerskie oświetlenie. Dębowe lub szklane drzwi wewnętrzne. Zabudowa kuchenna wykończona spiekami kwarcowymi bądź granitem. Rozszerzony pakiet EXTRA. Materiały wykończeniowe szacowane/wyceniane po zakończeniu prac aranżacyjno- projektowych.

Facebook