fbpx

Współpraca z projektantem

Współpraca z projektantem wnętrz VALENT w ramach kompleksowego urządzania wnętrz:

Żadne standardy nie określają szczegółowo tej drogi, dlatego sami wypracowaliśmy indywidualny i sprawdzony standard projektowania i realizacji Inwestycji. Współpraca z projektantem wnętrz.


1. SPOTKANIE z projektantem wnętrz Kraków.

W trakcie pierwszego spotkania uważnie Państwa słuchamy oraz dokładnie analizujemy Państwa potrzeby. Już na pierwszym spotkaniu z architektem wnętrz podpowiadamy w jaki sposób stworzyć przytulne i bardziej funkcjonalne wnętrze.


2. INWENTARYZACJA 

Dla wykonania dobrego projektu wnętrz wykonujemy dokładnych
pomiarów projektowanej przestrzeni, które będą podstawą do zaproponowania koncepcji przestrzeni, rysunków technicznych dla ekip wykonawczych oraz stworzenia wizualizacji wnętrz dla podjęcia dobrej decyzji o wyglądzie naszej przyszłej przestrzeni.


3. KONCEPCJA – rzuty z góry projektowanych wnętrz.

W standardzie przedstawiamy Państwu dwa warianty koncepcji projektowanych wnętrz, które w postaci rzutów będą przedstawiały dwa różne układy funkcjonalne zgodnie z Państwa potrzebami. Zaprojektowane jest rozmieszczenie mebli oraz sprzętów w każdym pomieszczeniu. Proponujemy sposób oświetlenia pomieszczeń, układy podłóg oraz ceramiki.
Z przedstawionych koncepcji wybieramy jedną lub je łączymy dla opracowania ostatecznej koncepcji wnętrz.


4. WIZUALIZACJE 3D 

W ofercie kompleksowego wykończenia wnętrz zawarte są wizualizacje 3D łazienki – na podstawie wcześniej wybranych materiałów zgodnych z zatwierdzonym budżetem oraz wizualizacja kuchni. Wizualizacje wykonywane są na podstawie zatwierdzonej koncepcji wnętrz.


5. REALIZACJA aranżacji wnętrz.

Ostatnim etapem jest realizacja wybranego projektu oraz
szczegółowy nadzór VALENT nad inwestycją. Jesteśmy w stałym
kontakcie z Państwem podczas realizacji inwestycji informując na bieżąco o przebiegu realizacji.

Współpraca z projektantem 1

Facebook