fbpx

Wykończenia wnętrz

Wykończenia domów

Projekty wykończenia wnętrz domów często narzucane są już przez architekta, który ten dom projektował. Do wybudowania domu trzeba było wstępnie zaplanować łazienkę czy kuchnię, a co za tym idzie, wszystkie podłączenia wodno-kanalizacyjne oraz wszystkie punkty elektryczne.

Zanim rozpoczniemy prace wykończeniowe, musimy dla naszego komfortu i wygody wykonać indywidualne projekty wykończenia wnętrz. Zaplanować dopasowane do nas i wszystkich domowników wykończenie łazienki, wykończenie kuchni, wykończenie pokoju dla poszczególnych potrzeb, wykończenie ścian wewnętrznych, wykończenie sufitu oraz wykończenie schodów.

Wykończenie pod klucz

Wykończenie pod klucz, co to znaczy? Jeszcze nie tak dawno temu mieszkanie pod klucz oznaczało wykończoną łazienkę, położone podłogi, montaż drzwi wewnętrznych i pomalowane ściany. Oznaczało to, że nie ma konieczności zamawiać oddzielnie poszczególnych fachowców typu fliziarz, hydraulik, malarz, parkieciarz….

Dzisiaj, wykończenie mieszkania pod klucz oznacza, że firma wykończeniowa wykonuje prace na bazie projektu aranżacji wnętrz i oddaje wnętrza wykończone, umeblowane z podłączonymi sprzętami. Oświetlenie wraz z żarówkami jest zamontowane, a na oknach powieszone są rolety czy firanki. Całość posprzątana i gotowa do zamieszkania. Oczywistym jest również, że firmy wykończeniowe same załatwiają materiały brudne typu kleje, farny, winkle…. oraz materiały wykończeniowe.

Nowoczesne wykończenia wnętrz

Cześć z nas chce mieszkać modnie, a część wygodnie. Dla tego warto korzystać z pomocy specjalistów od urządzenia i planowania wnętrz, niezależnie od potrzeb. Style wykończenia wnętrz mogą być: nowoczesny, minimalistyczny, tradycyjny, klasyczny, rustykalny, industrialny czy glamour. Ale tylko z pomocą architekta wnętrz zachowamy nasz wymarzony styl i wygodę.

Wykończenia wnętrz 1

Facebook