fbpx

Wykończenie mieszkania

Wykończenia wnętrz

Wykończenie mieszkania. Kiedy odbierasz mieszkanie z rynku pierwotnego od dewelopera, potrzebujesz te wnętrza mieszkania wykończyć. Jest to nic innego jak na surowe ściany i podłogi położyć wykończenie. Proste? TAK 🙂 Komplikacje pojawiają się na etapie realizacji.

Dlatego VALENT wyszedł z ofertą dla naszych klientów z profesjonalnym kompleksowym projektem i prowadzeniem inwestycji wykończenia mieszkania. Przede wszystkim jest to bardzo dokładne zaplanowanie finansów – wszystkich koniecznych wydatków na wykończenie w tym wszystkich elementów wyposażenia, sprzętów i mebli.

Kolejno jest to pełne projektowanie wnętrz mieszkania wraz z indywidualnym projektowaniem mebli na wymiar. Każdy etap planowania jest przemyślany i zatwierdzony w najmniejszym szczególe. By podczas realizacji wnętrza mieszkania pozostało wyłącznie przyjemność obserwacji powstawania nowych funkcjonalnych wnętrz mieszkania urządzanych pod klucz.

Wykończenie mieszkania pod klucz

Ustalmy na początek: Co to jest wykończenie pod klucz.

Pamiętam urządzanie swojego pierwszego mieszkania: jedna z firm zaoferowała mi urządzenie wnętrz pod klucz, gdzie naturalnym dla mnie było otrzymanie w efekcie końcowym mieszkanie nadający się od razu do zamieszkania i użytkowania. Oznaczało to dla mnie, że wnętrza będą z pełnym umeblowaniem, podłączonymi sprzętami, lampami i firankami.

Więc jakież było moje zaskoczenie, jak okazało się, że montaż lamp to dodatkowa opcja. Było to ponad 10 lat temu. Z całą pewnością dla części firm wykonawczych nadal pod klucz oznacza położenie podłóg, łazienka i malowanie. Na szczęście VALENT oferuje pełny pakiet nie tylko wykończenie ścian, wykańczanie wnętrz A do Z i wykończenie kuchni z podłączonymi sprzętami i zamontowanymi żarówkami w lampach.

Warto zauważyć, że nasze urządzane wnętrza nadają się do zamieszkania od razu po odbiorze zakończonych prac wykończeniowych.

Wykończenie mieszkania 1

Facebook