fbpx

Biuro projektowania wnętrz

Kontakt z firmą Valent. Biuro projektowania wnętrz.

Biuro projektowania wnętrz przede wszystkim wykonuje kompleksowe wykończenia i remonty wnętrz. Z całą pewnością chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Opracowujemy i przedstawiamy dokładny plan finansowy wykończenia wnętrz.

Warto zaznaczyć, że granica błędu naszych planów finansowych wynosi 1%. Już w pierwszej ofercie otrzymasz faktyczne koszty swojego remontu czy wykończenia. Stawiamy na dobry PLAN: finansowy i funkcjonalny projekt wnętrza, a w rezultacie na dobre wykonanie.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Zachęcamy również do indywidualnego spotkania z naszymi pracownikami posiadającymi ogromne doświadczenie w kwestiach związanych z projektowaniem mieszkań, tworzeniem projektów domów, wykańczaniem wnętrz.


Biuro projektowania wnętrz

Tel.: +48 514 946 709
biuro@valent.pl

Usługi w Kraków i okolicach.

Na koniec nasze godziny pracy:

pon.-pt.: 10.00-19.00

sob.: 10.00-14.00

Zapraszamy NAPISZ do NAS lub ZADZWOŃ

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącz rzut wymiarowany do wyceny
(pliki do 2MB)

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.valent.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VALENT IRENA ZAJDEL,31-111 Kraków, Krasińskiego 9 m. 28, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@valent.pl , bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych Obowiązek informacyjny.

Ile kosztuje wykończenie wnętrz

Facebook