Projektowanie wnętrz i wykończenia wnętrz kompleksowo pod klucz. Brak czasu na remont? Zabiegany i zapracowany? Kompleksowy projekt wnętrz wraz z wykonaniem.


Przed Tobą remont a kompletnie nie masz do tego głowy. Co gorsze, nie masz na to czasu. Kompleksowy projekt wnętrz. Zobacz nasze indywidualne pakiety wykończeniowe - standardy wykończenia wnętrz.


Zacznijmy od…
Czy wiesz, że remont uważany jest przez psychologów za jeden z trzech najbardziej stresujących czynników, jakie przytrafiają nam się w życiu?

A jednak trzeba go zrobić dla własnej wygody i zadowolenia. Kompleksowy projekt wnętrz. Architekt wnętrz Kraków VALENT oferuje w pełni kompleksowy projekt wnętrz wraz z wykończeniem wnętrz domu czy mieszkania.

Wykończenia wnętrz. A co jeśli możesz ograniczyć Swoją przygodę z remontem do rzeczy najprzyjemniejszych? Wyboru kolorów, podłogi, płytek w łazience…. A na czas remontu wyjechać na wakacje, zając się przyjemnościami, dziećmi lub pracą …. Czym tylko chcesz.

Projektowanie wnętrz. Przede wszystkim to nie bajka – tak wygląda remont z VALENT.
Liczne konsultacje architekta wnętrz

Z całą pewnością wiemy ile będzie kosztować remont i mówimy o tym już w ofercie.

Nasze szacunkowe zakładane plany finansowe mają ~ 1% błędu w odniesieniu do końcowych kosztów.

Odbiór termowizyjny szczególnie WAŻNY dla domów. Zanim rozpoczniemy prace remontowe czy wykończeniowe, badamy wnętrza kamerą termowizyjną. Profesjonalne badanie techniczne mieszkania czy domu daje pełną odpowiedź o dotychczasowych pracach.

Ważnym aspektem jest, że masz pewność i kontrolę wydatków.

Z pewnością brak ukrytych kosztów czy nieprzewidzianych wydatków. Doświadczenie i statystyka bezwzględnie podpowiada nam przyszłe wydatki.

Chroni Cię dodatkowo obszerne ubezpieczenie OC, które posiadamy na czas realizacji inwestycji.

Autorskie dodatki do wnętrz.

Dla tego większość klientów do nas wraca lub poleca nas swoim znajomym.

Otrzymujesz 3 LATA serwisu gwarancyjnego.


Projektowanie wnętrz pod klucz


Pełna logistyka i wykonanie remontu czy wykończenia wnętrz


Wygodnie i kompleksowo – aranżacja wnętrz z projektem i wykonaniem pod klucz


  • Wykończenia wnętrz Kraków
1 / 1
  • Wykończenie pod klucz pakiety
  • Wykończenie pod klucz
1 / 2
  • Wykończenie pod klucz z meblami
  • wykończenie apartamentu
1 / 2
  • Ekskluzywne wnętrza domów - luksusowe detale
1 / 1

Wykończenia wnętrz Kraków pod klucz. Po pierwsze – pakiety wykończeniowe. Standardy wykończenia wnętrz VALENT pod klucz. Kompleksowy projekt wykończenie wnętrz pod klucz. Jednocześnie pełna logistyka i wykonanie remontu domu czyli kompleksowe wykończenie wnętrz mieszkań. W konsekwencji wygodnie i kompleksowo – aranżacja wnętrz z projektem i wykonaniem pod klucz. Kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków. Ekskluzywne wnętrza domów. Wykończenia mieszkań i domów wygodnie, kompleksowo pod klucz z meblami. Podsumowując wykończenie wnętrz mieszkania lub remont domu wraz z zabudowa mebli i sprzętami pod klucz. Wykończenia apartamentów pod klucz. Projektowanie wnętrz Kraków. Kompleksowe wykończenie domów Kraków.