fbpx
162H

Schodami do nieba

Wydawać by się mogło, że w temacie schodów wszystko już zostało powiedziane. Mają one spełniać swoją najważniejszą funkcję i na tym temat powinien się skończyć. Jest jednak zupełnie na odwrót a doświadczony architekt będzie potrafił wykorzystać ich potencjał.

Aby udowodnić tą teorię niedowiarkom pokażemy kilka przykładów. Schodami do nieba.

Wykorzystaj przestrzeń

Miejsce pod schodami okazuje się być genialnym do zaaranżowania szafki lub regału. Możesz tam umieścić rzeczy, które chcesz mieć zawsze pod ręką lub też stworzyć na przykład biblioteczkę.

Schodami do nieba 1Contemporary Staircase by Melbourne Building Designers and Drafters Positive Footprints Pty Ltd Schodami do nieba 2Traditional Staircase by Chicago Interior Designers & Decorators Tom Stringer Design PartnersSchodami do nieba 3Contemporary Staircase by Sydney Home Builders Henarise Pty Ltd

Dodatkowy “pokój”

Ciekawym rozwiązaniem jest również stworzenie mini pokoju, który będzie właśnie pod schodami. To miejsce z pewnością spodoba się dzieciom ale i dorosłym lubiącym zaszyć się z książką.

Schodami do nieba 4Farmhouse Staircase by Sherman Oaks Architects & Building Designers JWT Associates

Schody alternatywnie

A gdyby tak oprócz schodów zaprojektować również dziecięcą ich wersję? Zobacz jak genialnie wkomponować można zjeżdżalnie!

Schodami do nieba 5Contemporary Staircase by Sydney Architects & Building Designers Archology

Schodami do nieba

I ostatnią już propozycją schodów, które chcemy Wam dziś pokazać są te “lekkie” i pełne klasy. Schody zawieszone, które dodają pomieszczeniu ekskluzywnego charakteru wnętrza.

Schodami do nieba 6Contemporary Staircase by South East Architects & Building Designers AR Design Studio LtdSchodami do nieba 7Contemporary Staircase by Yorkshire And The Humber Carpet & Flooring Heritage Doors and Floors LTD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Schodami do nieba”

Facebook