fbpx
185H

Stare? Nie wyrzucaj!

Większość z nas lubi robić zakupy, zwłaszcza wtedy gdy do dyspozycji ma kartę bez limitów i morze możliwości. Co jednak zrobić gdy celem nie jest drogie a oryginalne? Stare? Nie wyrzucaj! Sprawdź kilka pomysłów na to jak wykorzystać elementy, które na pierwszy rzut oka nie nadają się już do niczego.

Wykorzystaj sztućce

Wydawać by się mogło, że nieużywane sztućce nadają się już tylko do kosza. Warto jednak zastanowić się jak dać im drugie życia. Wbrew pozorom jest to łatwe – zrób z nich wieszaki. Stworzą oryginalny klimat, a Ty nie będziesz musiał rozstawać się z pamiątkami rodzinnymi.

sztućce
http://stylowi.pl/13467352

Bądź dzieckiem

Oryginalne pomysły przychodzą do głowy wtedy, gdy puścisz wodzę fantazji. Zapomnij na chwilę, że znasz przedmioty codziennego użytku. Poczuj się dzieckiem i wymyśl do czego służyć mogłaby na przykład ubijaczka do jajek. Pomyślałbyś, że doskonale nadaje się na lampion?

jak zrobić
http://stylowi.pl/25018253

Nie wyrzucaj. Sięgaj gdzie wzrok nie sięga

Są rzeczy, które z góry spisujesz na straty. W końcu do czego może przydać się europaleta albo drewniane pudełko po jabłkach? Ano znów zastosowań jest przynajmniej kilka. Jeśli tylko pozwolisz sobie na wyjście poza ramy, masz szanse stworzyć jedyny w swoim rodzaju mebel, którego pozazdroszczą Ci nie tylko koleżanki ale i styliści wnętrz.

nie wyrzucaj
http://stylowi.pl/2174237

Daj sobie pomóc

Warto puścić wodze fantazji i zamienić “wyrzucić” na “wymyślić”. Zanim cokolwiek wyrzucisz, przemyśl to. Jednak jeśli brak Ci koncepcji a Twoje mieszkanie aż prosi się o oddech świeżości zwróć się z prośbą o poradę do specjalisty – projektowanie wnętrz Kraków, który pomoże Ci nadać mieszkaniu odpowiedniego charakteru i nauczy Cię jak wykorzystać potencjał Twojego apartamentu.

Poczytaj również:

DIY – proste pomysły na ozdoby do mieszkania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook