fbpx
mieszkaniezewnątrztytułowy

Znajdź swój mieszkaniowy ideał!

Dla jednych urządzanie mieszkania to świetna zabawa, dla innych prawdziwe wyzwanie, godziny spędzone na wyliczaniu kosztów, dobieraniu kolorów, mebli i dodatków. Mieszkanie idealne to całokształt. By uniknąć stresu, już na samym początku, zadbaj o to, by wybrać dogodny dla siebie układ pomieszczeń.

Pamiętaj również, że na komfort mieszkania maja wpływ nie tylko kolory, światło, sprzęt, czy meble, lecz równie ważna jest przyjazna okolica.

Z myślą o przyszłości

Znalezienie wymarzonego mieszkania to sztuka, w której każdy jest początkujący. To, co liczy się najbardziej, to odpowiednie podejście do procesu poszukiwania. Zawsze patrz w przyszłość, bo błędy popełnione w momencie zakupu mogą później uszczuplić portfel i nieźle zszargać nerwy. Mowa tutaj o błędach związanych z: doborem niedogodnej lokalizacji, nieustawnym rozkładem pomieszczeń, wysoką ceną czy ratą kredytu.

Pełny wachlarz ofert

Jak wygląda właściwie przeprowadzony proces wyszukiwania swojego M? Przede wszystkim, należy zestawić i porównać wszystkie dostępne obecnie na rynku oferty, zorientować się w standardzie i cenach właściwych danej lokalizacji.

Nie wolno zapominać, że najlepiej reklamowane oferty, to często oferty deweloperów lub dużych agencji nieruchomości, które przeznaczają znaczne środki na działania marketingowe mają lepszy wynik. Brak rozeznania na rynku i koncentrowanie się wyłącznie na promowanych ofertach powodują, że  naszą decyzję o zakupie podejmujemy bez uwzględnienia najbardziej atrakcyjnych opcji.

Istnieje wiele mniejszych, solidnych deweloperów, którzy nie przeznaczają dużych nakładów na reklamę, przez co trudniej nam do nich dotrzeć. Oferowane przez nich inwestycje to zazwyczaj mniejsze kameralne budynki, zapewniające nam więcej intymności.

wachlarz ofert

www.edukacyjni.pl

A może jednak nowe?

Warto wspomnieć, że w samym Krakowie, prowadzone jest obecnie ponad 150 inwestycji wielorodzinnych. Liczba nowych mieszkań na rynku pierwotnym stale rośnie. Przez co ceny są coraz bardziej konkurencyjne.

Nie dziwi zatem fakt, że młodzi ludzie częściej decydują się na zakup nowych mieszkań, gdyż ich ceny są korzystniejsze od tych z drugiej ręki. Zdarza się, że zarówno mieszkanie z rynku wtórnego jak i sam budynek wymagają remontu. Co więcej mamy do czynienia ze starymi instalacjami, ubogą infrastrukturą osiedla, a dodatkowo jesteśmy pozbawieni możliwości dowolnej aranżacji wnętrz.

nowemieszkanieinteria.pl

www.interia.pl

Mieszkanie idealne. W czym pomogą specjaliści?

Wracając do procesu wyszukiwania swojego M, najrozsądniej jest skorzystać z pomocy specjalistów. Osobie, która po raz pierwszy kupuje nieruchomość, trudno jest dotrzeć do wszystkich ofert w danej lokalizacji. Dodatkowy problem stanowi zorganizowanie czasu na oglądanie mieszkań. Przy pomocy specjalisty, można w kilka godzin odwiedzić każde mieszkanie w wymarzonej lokalizacji, które spełnia nasze oczekiwania.

Świetna opcja

Jedna z krakowskich agencji nieruchomości, Superopcja, zdobyła uznanie klientów dzięki kierowaniu się zasadą „najbardziej korzystnego wyboru dla Poszukującego”. Mieszkanie idealne.

Klientom, którzy korzystają z usług biura przedstawia się pełną ofertę dostępnych na rynku mieszkań. Z Superopcją dowiesz się o największych i dobrze reklamowanych inwestycjach, jak i tych mniejszych i mniej znanych, usytuowanych w pełnych uroku lokalizacjach. Te drugie często umykają naszej uwadze w dobie pozycjonowania i skomplikowanej reklamy.

helping bussiness

Doradca Superopcji przedstawi Ci w sposób przejrzysty i zrozumiały zestawienie wszystkich ofert dostępnych na rynku i zorganizuje wizyty w każdej interesującej Cię lokalizacji. W ten sposób, proces poszukiwania mieszkania zostanie zakończony podjęciem racjonalnej decyzji, z której będziesz zawsze usatysfakcjonowany.

Pamiętaj, szczególnie, kiedy kredytujesz Swoje wymarzone M, by przed zakupem mieszkania czy domu w stanie deweloperskim a szczególnie do remontu dokładnie wycenić wszystkie koszty konieczne by doprowadzić Swoje “gniazdko” pod klucz. Koniecznie zamów Swój Plan Finansowy wykończenia czy remontu by dokładnie wiedzieć ile kosztuje wykończenie domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Znajdź swój mieszkaniowy ideał!”

Facebook