fbpx
kobieta

Magia ukryta w loftach

Lofty czyli mieszkania urządzone w dawnych fabrykach, pomieszczeniach poprzemysłowych lub też starych kamienicach zaaranżowanych w nowy sposób. Ten typ mieszkań charakteryzuje duża wysokość. Pozwala to na aranżacje piętra, które jest dowolnie umiejscowione. Najczęściej na antresoli znajduje się sypialnia, co pozwala zachować jej intymność miejsca. Są jednak różne pomysły. Zobacz kilka z nich.

Loft w dawnej fabryce

Urok loftów jest ukryty w antresolach i industrialnych wnętrzach. Są to mieszkania, wizualnie chłodne jednak pełne stylu, magii i klasy. Poniższy przykład to pomysł na to jak stworzyć przestrzeń do pracy. Biurko postawione na minimalistycznej przestrzeni sprawia, że z pewnością nikt więcej poza jedną osobą tam nie wejdzie, a więc i przeszkadzać nie będzie. Styl, klasa i pomysł czyli kwintesencja loftu.

mieszkanie w stylu loftowym
Źródło: https://www.pinterest.com/pin/AQrHZ9U4h3_O2q7_4dDdGUn3oMA5SmYy0l0MEEM29nrKfa31UP1aAj0/

Aranżacje loftowe

Kolejny przykład to mieszkanie z trzema poziomami. Pierwszy to strefa przeznaczona zarówno dla mieszkańców, jak i dla gości. Druga natomiast to sypialnia, czyli strefa ewidentnie prywatna. Trzeci poziom to dach, na którym można zaplanować rewelacyjne, romantyczne wieczory lub też imprezy w gronie przyjaciół.

urządzanie wnętrz loftowych
Źródło: https://www.pinterest.com/pin/436638126350018087/

Loft aranżacja wnętrz

Ostatnie mieszkanie to przykład miejsca urządzonego dla młodej osoby, dla której ważna jest zarówno praca jak i rozrywka. Ciekawa aranżacja dolnej części bardziej otwartej na gości i górnej, która jest rodzajem otwartego pokoju do pracy i odpoczynku. Drewno, cegła i duże okna to cechy charakterystyczne takich mieszkań.

aranżacja loftów
Źródło: https://www.pinterest.com/pin/88735055134731444/

Jeśli masz przed sobą remont lub zmianę aranżacji wnętrz, skontaktuj się z naszymi specjalistami – Architekt wnętrz Kraków. Doradzą oni jak zagospodarować taką przestrzeń aby znalazło się tam wszystko co trzeba z równoczesną troską o zachowanie magii tego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Magia ukryta w loftach”

Facebook