fbpx
147H

Usiądziesz z wrażenia…

Wracasz po ciężkim dniu z pracy i marzy Ci się kieliszek wina i w końcu trochę wygody, fotel wypoczynkowy? A może jesień za oknem dobija Cię melancholą i uśmiechasz się na samą myśl herbaty z miodem. W obu tych historiach do kompletu brakuje wygodnego fotela wypoczynkowego albo miejsca przy którym możesz usiąść z rodziną.

Miejsce do siedzenia: 

Ten stół to coś więcej niż tylko stół. To miejsce przy którym dzieci wysiedzą znacznie dłużej niż normalnie a rodzice znów poczują się dziećmi. To miejsce do siedzenia w kuchni daje możliwość oderwania nóg od ziemi, każdemu dorosłemu z pewnością sprawi frajdę.

Miejsce do siedzenia w kuchni

1
źródło: boredpanda.com

Fotel wypoczynkowy.

Kolory w jesienne, szare popołudnia do dobry generator energii. Warto więc zaopatrzyć się w fotel, któremu nie zabraknie barw. Dodatkowym jego plusem jest możliwość odbicia się od ziemi.

2
źródło: flickr.com

Łózko powietrzne

Mamy też propozycję, która sprawi że poczujesz się jak w niebie – powietrzne łóżko. Usiądziesz z wrażenia. Możliwość spania w powietrzu to z całą pewnością ciekawe przeżycie, a Ty możesz mieć je na co dzień 😉

3
źródło: buzzfeed.com

Usiądziesz z wrażenia

Jest i fotel wypoczynkowy dla wszystkich fanów książek, bowiem z takim zapasem pod ręką nigdy nie będziesz musiał wstawać po kolejny tytuł. Ten fotel jest genialny na długie, jesienne wieczory.

4
żródło: pinterest.com

Czytaj również:

Rolety czy żaluzje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Usiądziesz z wrażenia…”

Facebook