fbpx
stół

Zadbaj o swoje miejsce!

W ferworze urządzania mieszkania zdarza się nam zapomnieć o “naszym miejscu” do odpoczynku lub pracy. A własne biurko czy wręcz biuro to bardzo ważny element, o którym warto jednak pamiętać.

Przygotowaliśmy więc dla Was kilka inspiracji, które podpowiedzą jak, w nawet niewielkiej przestrzeni urządzić swoje miejsce do pracy.

Klasycznie

Home Office

Takie ułożenie choć nie najczęściej spotykane, jest zdecydowanie klasyczne. Biurko i dodatkowy blat z półkami to pomysł zarówno dla jednej jak i dwóch osób. Takie propozycje można projektować indywidualnie u stolarza lub też spokojnie znaleźć na polskim rynku np. w IKEA.

Minimalistycznie

Rénovation appartement 3 pièces 64m2

Jeśli ważniejsze jest dla Ciebie, aby mieć gdzie przechowywać ogrom książek czy potrzebnych materiałów naukowych. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, gdzie biurko jest tylko dodatkiem do półek z książkami. Powyższy pomysł pokazuje jak funkcjonalnie można zagospodarować jedną ścianę aby zmieścić na niej sporo książek i wygospodarować miejsce na biurko.

Komputerowo

Our designer

Gdy priorytetem jest miejsce na duży monitor, możesz pomyśleć o takim rozwiązaniu. To zaledwie jeden lub dwa metry kwadratowe przestrzeni a komfort z pracy przy swoim biurku ogromny. Na rynku można znaleźć rozwiązania zarówno z na stałe otwartym blatem, lub też takie z zamykanym.

Subtelnie

Dogwood Lane - Westport, CT

Bardzo minimalistyczne, eleganckie i funkcjonalne biurko! Pozwala traktować je zarówno jako miejsce do pracy, toaletkę albo stół przy większych imprezach. To z pewnością rozwiązanie dla osób, które do pracy nie potrzebują dużej ilości książek, dokumentów czy dodatkowego miejsca.

Zadbaj o swoje miejsce. Kreatywnie

Contemporary Home Office

Gdy Twoja praca wymaga od Ciebie kreatywności lub pilnowania kalendarza, warto pokusić się o ścianę, która pozwala na zapiski. Dodatkowo kilka półek, biurko, krzesło i kącik pracy gotowy. Niewiele trzeba, aby urządzić takie miejsce, a pozwala ono na spokojną pracę i zachowanie porządku w dokumentach i publikacjach.

Jak widzisz, czasem odrobina kreatywności i inspiracji wystarczy, aby stworzyć sobie swoje miejsce, które sprzyja pracy i koncentracji. Nie zawsze wymaga ogromnych budżetów czy przestrzeni. Liczą się tylko chęci!

Zapraszamy do kontaktu z projektant wnętrz Kraków, którzy chętnie pomogą w urządzeniu Twojego miejsca do pracy i odpoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Zadbaj o swoje miejsce!”

Facebook