fbpx
226H

4 inspiracje do łazienki. Odczaruj smutną łazienkę!

Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, które najczęściej robione jest klasycznie i bez dodatkowych inspiracji. Ma spełniać swoje najważniejsze funkcje a nie czarować. Jednak spędzamy w niej na tyle dużo czasu, że warto zadbać o to aby i ona miała trochę Waszego charakteru. Zobacz nasze inspiracje do łazienki jak niewielkim kosztem i pomysłem można dodać łazience odrobinę humoru i oryginalności.

 Daj się zainspirować!

Zdecydowana większość osób papier toaletowy chowa w szafkach i ukrywa go skrzętnie. Poniżej znajdziesz inspirację jak wykorzystać go w formie dekoracji przy toalecie, jak sprawić że nada łazience humoru i wyrazu.

pomysł na łazienkę
https://www.pinterest.com/pin/559572322420762858/

Dodatki do łazienki

Miejsce roweru jest na balkonie albo w piwnicy, tylko szaleniec trzymałby go w łazience… chyba, że jest on elementem wyposażenia łazienki! Genialny pomysł na łazienkę dla fanów dwóch kółek. Umywalka dzięki rowerowej podstawie z drewnianym blatem stała się niezwykle oryginalna. Takim wnętrzem śmiało można się chwalić!

dodatki do łazienki
https://www.pinterest.com/pin/518828819545963508/

Pralka często poza tym, że jest niezwykle ważnym elementem każdej łazienki jest też sporych gabarytów meblem, który trzeba jakoś umieścić w łazience. Poniżej znajdziesz pomysł na to co zrobić z pralką jeśli masz niewielką łazienkę. Propozycja schowania jej do szafki wydaje się mało rozsądna jednak wykonanie przekonuje, że warto!

umieszczenie pralki w małej łazience
https://www.pinterest.com/pin/414190496954577374/

Inspiracje do łazienki

Jeśli nie masz swojej toaletki, to właśnie w łazience przechowujesz kosmetyki i wszelkiego rodzaju przedmioty, które pomagają przygotować się do wyjścia z domu 😉 Jeśli panuje w nich porządek, znacznie szybciej możesz się odnaleźć w porannej rzeczywistości. Możesz więc w bardzo prosty sposób wykorzystać słoiki i tym samym nadać łazience charakteru. Wykonanie poniżej jest bardzo profesjonalne, jeśli Cię jednak na nie nie stać zrób podobne ze słoików, którymi dysponujesz. Jeśli włożysz w to trochę serca efekt na pewno będzie rewelacyjny!

inspiracje do łazienki
https://www.pinterest.com/pin/437482551281041483/

Jeśli mowa o inspiracjach do łazienki, przeczytaj również Łazienka – co zamiast płytek?

Urządzając wnętrza warto zasięgnąć porady specjalisty – aranżacja wnętrz Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook