fbpx
jadalnia

4 pomysły na aranżację wyjątkowej jadalni!

Od zawsze wiadomo, że wspólne jedzenie posiłków zarówno na co dzień jak i od święta, ma dużą moc. Spaja rodzinę, pozwala miło spędzić czas i daje pretekst do wspólnych spotkań. W zbliżającym się grudniowym i noworocznym czasie, nie zabraknie pretekstów do wspólnych posiłków i czasu spędzonego przy stole. Dlatego też proponujemy Wam dziś tekst, w którym znajdziecie kilka pomysłów na aranżację wyjątkowej jadalni.

Minimalistycznie i minimalnie

Clay St. - San Francisco

Jeśli nie dysponujesz ani dużą przestrzenią ani dużą rodziną, nie musisz inwestować w ogromny stół i tworzyć osobnej jadalni. Możesz skorzystać z takiego rozwiązania, które pozwala na wiele kombinacji. Aranżacja wnętrz Kraków. Dwa mniejsze stoliki, które można rozstawić lub połączyć w jeden i dodatkowo narożnik, który spokojnie może pełnić swoją funkcję również bez stolików. W razie potrzeby możesz oczywiście zestawić stoliki, przystawić krzesła i stworzyć pełnoprawny salon. Bardzo dobre rozwiązanie dla mniejszych mieszkań.

Jedzenie na okrągło

Our Products

Okrągły stół budzi skojarzenia historyczne, jednak warto o nim pomyśleć także podczas urządzania kuchni czy jadalni. Jest to propozycja zarówno dla pary jak i dla rodziny z dziećmi, gdyż ilość osób determinuje w dużej mierze wielkość krzeseł. Rozwiązanie takie sprawdza się w nieregularnych mieszkaniach i daje sporo możliwości. Nie zawsze stół musi być prostokątem, czasem warto myśleć nieszablonowo.

Rzut oka na kuchnię

Putney, Loft Conversion

Gdy nie masz na tyle m2 aby urządzić osobną kuchnię i jadalnię, warto pomyśleć o rozwiązaniu łączonym. Takie ustawienie jest często stosowane i sprawdza się bardzo dobrze zwłaszcza podczas spotkań rodzinnych czy przyjacielskich. Można zarówno przygotowywać dania jak i uczestniczyć w rozmowie przy stole. Ciekawym pomysłem jest też połączenie zarówno narożnika jak i krzeseł. Wygląda to bardzo elegancko!

Aranżacje wyjątkowej jadalni. Gdy jest przestrzeń

A Stylish California Townhome

Jeśli masz większe mieszkanie i udało Ci się wygospodarować osobne pomieszczenie na jadalnię możesz pomyśleć o klasycznym rozwiązaniu, które sprawdza się doskonale. Duży prostokątny stół i do tego krzesła – prosto ale jak funkcjonalnie. Dodatki na stole, obrus czy dekoracja krzeseł mogą sprawić, że za każdym razem Twoja jadalnia będzie prezentować się inaczej.

Oczywiście pomysły na aranżację jadalni nie kończą się na proponowanych przez nas czterech propozycjach. Po więcej zapraszamy do kontaktu z architektem wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “4 pomysły na aranżację wyjątkowej jadalni!”

Facebook