fbpx
korytarz

Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu

Przedpokój to pierwsze miejsce, które poddawane jest opinii gości i pierwsze które powinno być tak urządzone, żebyś wchodząc do mieszkania od razu poczuł się jak w domu. Pomysłów na urządzenie jak zawsze jest wiele. Podajemy kilka, które powinny Cię zainspirować.

Nowocześnie i elegancko

Jeśli cenisz sobie prostotę i elegancję, te propozycje są dla Ciebie. Przedpokój może być po prostu zapowiedzą stylu mieszkania, pokazać jego klimat i estetykę. Może też być oprócz tego, że elegancki to funkcjonalny. Jeśli zabudujecie go szafami na pewno wykorzystacie tą przestrzeń efektywnie.

Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu 1Contemporary Hall by New York Interior Designers & Decorators Dineen Architecture + Design Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu 2Hall by Westport Interior Designers & Decorators Hogue Interior Design LLC

Aranżacje przedpokój. Rodzinnie i przytulnie

Rodzinne mieszkania charakteryzuje ciepło i wielość zakamarków. Możesz wykorzystać przedpokój do tego aby wbudować w niego mini pokój dla moli książkowych lub też rodzaj szatni, który pozwoli zachować porządek.

Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu 3Traditional Hall by Buffalo Closet Designers and Professional Organizers Creative Storage Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu 4Contemporary Hall by South East Carpenters Ben Bater Carpentry & Joinery

Hobbystycznie i praktycznie

Przedpokój jest też odpowiednim miejscem, aby zabudować go szafami z książkami, płytami DVD lub CD. Estetyczne ich ułożenie sprawi, że mieszkanie od razu będzie mieć swój klimat.

Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu 5Transitional Hall by Seattle Architects & Building Designers Rohleder Borges Architecture Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu 6Contemporary Hall

Aranżacje przedpokój.

Jeśli udało nam się Cię zainspirować skontaktuj się z naszymi projektantami a na pewno wspólnie uda Wam się zaaranżować wnętrze w taki sposób, że będzie zarówno klimatyczne jak i funkcjonalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Pomysły na aranżacje Przedpokój warty zachodu”

Facebook