fbpx
przytulnie świece

Mieszkaj przytulnie!

Jednym ze znaczących trendów wnętrzarskich na ten rok ale i kilka następnych jest przytulne mieszkanie! Czasy gdy w modzie były surowe wnętrza, biurowe zestawienia i chłodne kolory pomału odchodzą a na ich miejsce wskakują takie połączenia, które sprawiają, że z domu nie chce się wychodzić. Mieszkaj przytulnie.

Coraz bardziej popularne stają się domówki zamiast imprez na mieście i tym samym kieruje się i nasza branża. Tworzymy więc takie domy czy mieszkania, które sprawiają że nie chce się z nich wychodzić, bez względu na porę roku czy rodzaj spotkania! Czas na przytulne wnętrza! Zobacz kilka inspiracji, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Prawdą jest, że na to czy mieszkanie jest dla kogoś przytulne czy też nie ma ogromny wpływ jego indywidualny gust. Nie podamy więc wytycznych jak urządzić takie mieszkanie a jedynie pokażemy kilka inspiracji, pomysłów i podpowiedzi!

Zainspiruj się!

1. Puchate, włochate i przytulne! To jeden ze sposobów, aby uzyskać efekt miejsca, w które aż chce się wtulić. Taki namiot wypełniony puchatymi poduszkami, kocem i ciepłym światłem jest cudowną skrytką dla dziecka! Można takie elementy użyć zarówno w pokoju dziecięcym ale i w sypialni rodziców.

Ravenwoods Drive
Vaulted Ceiling Master Bedroom

2. Książki, zdjęcia i obrazy to również elementy, które nadają mieszkaniu zarówno charakteru jak i duszy! Warto pomyśleć o zaaranżowaniu biblioteczki, którą wypełni się ulubionymi książkami. Ściana na zdjęcia czy obrazy też jest bardzo dobrym pomysłem!

Appartement Paris 9ème - Pigalle

3. Bujany, stary, ukochanyfotel! Odpowiednio dobrany ale i taki z historią rodzinną! To on sprawia, że na samą myśl o nim robi nam się ciepło na sercu i chcemy jak najszybciej usiąść w nim z herbatą i książką i nie myśleć o problemach dnia jutrzejszego. Warto znaleźć w mieszkaniu miejsce na taki fotel i mały stoliczek, a z całą pewnością w mieszkaniu od razu będzie bardziej przytulnie! Mieszkaj przytulnie.

Study
Дом шоколадного кота

4. Ciepłe światło!

Kupując lampy czy dobierając oświetlenie do mieszkania sprawdź dokładnie jakie wybierasz żarówki. Światło bowiem odgrywa ogromną rolę w wystroju mieszkania. Ostre, jasne, niebieskawe światło da całkiem inny efekt niż żółtawe, rozświetlające i ciepłe. Dobry wybór oświetlenia to podstawa jeśli chcesz osiągnąć przytulne wnętrze. Oczywiście pamiętaj również o dużej ilości świec, one nadają odrobinę magicznego i romantycznego nastroju!

Mieszkaj przytulnie! 1


Słowo robiące obecnie ogromną karierę to “hygge” – poczytaj o nim, jeśli spodobał Ci się pomysł na przytulne mieszkanie i “ciepłą” aranżację wnętrza, a potem przyjdź do architekta wnętrz a my pomożemy Ci urządzić magiczny dom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook